Zwiedzić cały Świat – dla wielu osób jest to marzenie życia, choć ciężko im uwierzyć w jego realności. Jeśli jesteś jedną z takich osób to chciałbym abyś nie rezygnował ze swojego pomysłu i zrobił z niego plan działania. To jest jak najbardziej możliwe i możesz poznać historie ludzi, którzy tego dokonali m.in.

Sławek Muturi, który będzie gościł na naszej konferencji w Bangkoku i Singapurze (przeczytaj więcej) – zobacz wywiad w którym opowiada o tym jak odwiedził wszystkie kraje na Świecie.

Artykuł o najmłodszym człowiekowi, któremu udała się ta sztuka – o Norwegowi Gunnarze Garfors 

Amerykanin Chris Guillebeau, który również odwiedził wszystkie kraje na Świecie, przekonuje nas, że to jest tańsze niż większości ludziom się wydaje. W artykule, w którym szacuje koszt odwiedzenia 100 pierwszych krajów na ok 100 000 zł (wg przelicznika z dnia opublikowania posta przez Chrisa). Nie jest to kwota, która musiał jednorazowo wydać i najczęściej zarabiał na następne wydatki przez prowadzenie swojego ebiznesu i oferowanie usług przez Internet.

To jest jedna z największych zalet prowadzenia ebiznesu.

Masz elastyczność rzadko spotykaną w innych dziedzinach zarabiania pieniędzy. Poza wyjątkowymi przypadkami unikalnych zawodów (np. dyplomata, tylko czy oni mają taką swobodę podróży?) nie znam lepszego sposobu na odwiedzenie wszystkich krajów na Świecie.

Nawet więcej. Ze względu na możliwości optymalizacji podatków, gdy przebywasz w Polsce mniej niż 183 dni, taka podróż może Ci się nawet opłacać! Znam wielu ludzi, którzy podróżują chociażby z tego powodu.

Jeśli naprawdę marzysz o zwiedzeniu całego Świata to zrób z tego plan. Na początku przygotuj sobie źródło dochodu. Jeśli chcesz założyć e-biznes to wiele cennych informacji znajdziesz na tej stronie. Na początku polecam odebrać ebooka o tym jak stworzyć biznes w 5 tygodni.

Musisz jednak wiedzieć na co się piszesz. Decyzja o odwiedzeniu wszystkich krajów na Świecie wymaga dużej determinacji w realizacji. Może wystarczy Ci mniejsza ilość krajów? Polecam powolne podróżowanie, czyli zatrzymywanie się w ulubionych miejscach na tygodnie, miesiące czy nawet lata.

Przemyśl dokładnie to czego chcesz, a sposób się znajdzie.

coverfb

GOTOWE BEZPŁATNE CHECKLISTY

5 praktycznych e-booków w bonusie

PONAD 100 STRON ROZWIĄZAŃ

JAK W 12 KROKACH URUCHOMIĆ NOWY BIZNES LUB ZAUTOMATYZOWAĆ ISTNIEJĄCY - ZYSKASZ WOLNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ I WOLNY CZAS [PRAKTYCZNE PRZYKŁADY]