Jak dobrać formę prawną (rodzaj firmy) tak, by płacić rozsądne podatki przy maksimum bezpieczeństwa biznesu?

Inwestowanie w nieruchomości dla wielu osób jest ciągle jedną z ciekawszych, zyskownych, oraz pewnych form zarabiania pieniędzy. Nawet jeśli, dopiero rozpoczynasz interesować się tym tematem, to może stać się Twoim świetnym sposobem na biznes lub skutecznym sposobem zarobienia całkiem sensownych pieniędzy, pomimo braku kapitału na inwestycje. Najpierw jednak trzeba zdobyć wiedzę i praktykę, aby dobrać optymalną i bezpieczną formę działalności.
Jeśli inwestujesz w nieruchomości i już zarabiasz w ten sposób, to pewnie stwierdzisz, że i tak dobrze zobaczyć jak działają inni z branży i jakie mają swoje “patenty”, czyli sposoby na radzenie sobie z wyzwaniami jakie niesie ten biznes i jak uniknąć błędów, zabezpieczyć biznes i zoptymalizować podatki.

Zobacz nagranie z webinaru”

Jak dobrać formę prawną (rodzaj firmy) tak, by płacić rozsądne podatki przy maksimum bezpieczeństwa biznesu i majątku osobistego – przykłady kalkulacji.

Z nagrania dowiesz się jakich błędów możesz uniknąć robiąc biznes na nieruchomościach i jaka będzie dla Ciebie najoptymalniejsza forma prawna jeśli:

➡️ robisz biznes na “flipach”;
➡️ działasz lub planujesz działać jako pośrednik;
➡️ wynajmujesz na krótkoterminowy okres – ograniczenia w prawie;
➡️ wynajmujesz na długoterminowy okres – właściwy model biznesowy;
➡️ chcesz zostać lub jesteś deweloperem i chcesz zarabiać na budowie mieszkań.

Kliknij poniżej i odbierz materiały z webinaru.

Gościem webinaru  był:
Maciej Stępa:

Maciej, obecnie zarządza od lat grupą 8 firm i zespołem kilkunastu ekspertów i doradców.
Przez lata współpracował i pomógł grupie ponad 500 przedsiębiorców.

GOTOWE BEZPŁATNE CHECKLISTY

5 praktycznych e-booków w bonusie

PONAD 100 STRON ROZWIĄZAŃ

JAK W 12 KROKACH URUCHOMIĆ NOWY BIZNES LUB ZAUTOMATYZOWAĆ ISTNIEJĄCY - ZYSKASZ WOLNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ I WOLNY CZAS [PRAKTYCZNE PRZYKŁADY]