Nieuczciwy wspólnik? Kiedy i jak zakończyć współpracę?

Czy miałeś kiedyś partnerów biznesowych, lub może myślisz o takim rozwiązaniu?
Zastanawiałeś się jak będą wyglądać Twoje relacje ze współpracownikami? Teraz oraz w przyszłości? Nie? A może tak? Tylko nie wiesz jak to zrobić?

Odpowiem teraz, dlaczego jednak warto się nad tym zastanowić i jak możemy się zabezpieczyć przed ewentualnymi problemami, tworząc dokument zwany konstytucją wspólników (w systemie anglosaskim działający pod nazwą Founders Agreement).

Zobacz nagranie z webinaru.

Jak ułożyć relację ze parnerami? – gotowe rozwiązania  prosty proces, aby właściwą relację i zabezpieczyć biznes, uniknąć kosztów i stresu.

Podczas nagrania znajdziesz odpowiedzi na tematy:

➡️ Jakie tematy należy poruszyć, tworząc dokumentację:
➡️  Po co nam partnerzy i ich rodzaje ?
➡️ Jak podzielić zyski, koszty, decyzyjność, odpowiedzialność ?
➡️ Co jest problemem, gdy mamy partnerów?
➡️ Jak można się zabezpieczyć tworząc wspólnie firmę.

Jak  przygotować i taki prosty dokument?
Kliknij poniżej i odbierz materiały z webinaru.

Gościem webinaru  był:
Maciej Stępa:

Zarobienie pierwszego miliona złotych na giełdzie nauczyło Go, że prawdziwa satysfakcja płynie tylko z realnie wykonanej pracy. Utrata spadku nauczyła mnie pokory. Harcerstwo nauczyło mnie służby. Doświadczenia zawodowe ze świata korporacji otworzyły mu oczy na możliwości biznesu. Pięć kierunków studiów nauczyło mnie szanować ludzi za to kim są, a nie za to jakie mają dyplomy.  Maciej wszystkie dotychczasowe nauki i doświadczenia wykorzystuje prowadząc i współtworząc firmę doradczą Profit Plus, a jego prawdziwym CV są przede wszystkim firmy i ludzie, którym pomógł się rozwinąć.

GOTOWE BEZPŁATNE CHECKLISTY

5 praktycznych e-booków w bonusie

PONAD 100 STRON ROZWIĄZAŃ

JAK W 12 KROKACH URUCHOMIĆ NOWY BIZNES LUB ZAUTOMATYZOWAĆ ISTNIEJĄCY - ZYSKASZ WOLNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ I WOLNY CZAS [PRAKTYCZNE PRZYKŁADY]