Uwaga! Oferta jest jednorazowa i zniknie po zamknięciu strony​

17+ Sposobów W Gotowych Szablonach Na Zwiększenie Sprzedaży nawet o 1,2 mln

Odbierz Teraz Gotowe rozwiązania z instrukcjami krok po kroku i zwielokrotnij SZYBKO swoje zyski 

Odtwórz wideo
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

POSPIESZ SIĘ! Oferta Ograniczona Czasowo i ilościowo
LIMIT POBIERAŃ TEGO PAKIETU NA  JUŻ SIĘ KOŃCZY

Teraz całość za 17 zł zamiast 997 zł​

Zawiera zestaw materiałów i narzędzi z szablonami, przykładami.

UZYSKAJ NATYCHMIASTOWY DOSTĘP DO STRATEGII SPRZEDAŻY, SZABLONÓW I NARZĘDZI

Uzyskaj wszystkie nasze gotowe szablony i przewodniki w PDF dla e-commerce

NORMALNA CENA 997 PLN
CENA OFERTY 17zł

POSPIESZ SIĘ!
LIMIT POBIERAŃ TEGO PAKIETU NA JUŻ SIĘ KOŃCZY

DOSTAJESZ TO WSZYSTKO ZA TYLKO 17 PLN?😱

Cały pakiet jest wart ponad 9970 PLN i jest pełen cyfrowych zasobów marketingowych, szablonów, przewodników, strategii i materiałów gotowych do wdrożenia natychmiastowo.

 Oto, co otrzymasz w tym specjalnym zestawie:

Błyskawiczna strategia 100k+ na miesiąc

Dzięki tym strategiom skutecznie zaplanujesz i zrealizujesz założony przez Ciebie cel finansowy w swoim biznesie. 

Strategia jest przygotowana dla osób zajmujących się E-commerce lub z doświadczeniem w sprzedaży internetowej.Strategia i narzędzia zaprezentowane w obecnej procedurze, wymagają znajomości rynku, produktu i podstawowej wiedzy analitycznej z zakresu finansów, marketingu i zarządzania firmą.

Poznasz proste kroki na wzrost sprzedaży. Skondensowane w przystępnych, praktycznych i przystępnych 3 etapach. Szybko możesz uruchomić i skalować swoją sprzedaż internetową za pomocą prostych metod… bez płacenia wysokiej ceny i bez godzin słuchania treści.

Wartość: 2500 PLN+ | Bezpłatnie w zestawie

3 sposoby zwiększenia sprzedaży

Dostarczając klientom zwiększoną wartość, możesz zwiększyć średnią wartość zamówienia, a docelowo zwiększyć zyski. Zwiększenie częstotliwości zakupów prowadzi również do większych przychodów dla Twojej firmy, zastosuj dosłownie 3 i od razu zobaczysz efekty.

Chcesz więcej ? Poznaj kilkadziesiąt sposobów, aby zwiększyć ilość klientów, średnią wartość koszyka i częstotliwość zakupu i zwielokrotnić zyski.

Poznasz proste kroki na wzrost sprzedaży. Skondensowane w przystępnych, praktycznych i przystępnych 3 etapach. Szybko możesz uruchomić i skalować swoją sprzedaż internetową za pomocą prostych metod.

Wartość: 2500 PLN+ | Bezpłatnie w zestawie

zdalny sklep

Sklep Internetowy w 24H Sprzedawaj lokalnie i globalnie

Dzięki tym strategiom zaczniesz korzystać z globalnych rozwiązań za ułamek ceny, działając lokalnie i międzynarodowo (UK, Niemcy, Francja, Czechy, Węgry czy inne).

Według danych z raportu GS1 Polska tylko 30% sklepów internetowych w Polsce korzysta z usług fulfilment dla produktów sprzedawanych online. Dlaczego to robią? Wsparcie sprzedaży, oszczędność czasu i pieniędzy przy szybszym rozwoju firmy.

Zobacz przykłady globalnych rozwiązań: Dropshiping, Fulfilment, zdalny magazyn przykłady umów-lista 15 firm (wartość 1000 PLN).​

Wartość: 1000 PLN+ | Bezpłatnie w zestawie

Szablon strategii dla firmy e-commerce

Dobra strategia ecommerce nie tylko pomoże Ci dokładnie określić kierunek działań i narzędzia potrzebne do ich realizacji.

Wartość: 297 PLN+
 Bezpłatnie w zestawie

Przykład prostego planu strategii w 3 etapach

Strategia jest ważna, ale trzeba ją jeszcze z sukcesem wdrożyć, rozliczyć i nauczyć się stosować sprawdzone taktyki, aby uniknąć błędów.

Wartość: 297 PLN+
 Bezpłatnie w zestawie

Proces wyboru rynku i zyskownego produktu

Wybór odpowiedniego rynku i dochodowego produktu, jest kluczowy. Skorzystaj z taktyk sprzedawców, zarabiających najwiecej na Twoim rynku.

Wartość: 297 PLN+
 Bezpłatnie w zestawie

Gotowy Plan sprzedaży na 100k

Praktyka pokazuje, że firmy bez planu sprzedaży słabo sobie radzą. Czy masz dobry, prosty i skuteczny plan sprzedaży?

Wartość: 297 PLN+
 Bezpłatnie w zestawie

Plan monetyzacji swojej niszy

Bez planu monetyzacji niszy nie zaczynaj firmy. Jakie etapy marketingu, są  kluczowe  a które automatycznie zbudują bazę i jeszcze zarobią?

Wartość: 297 PLN+
 Bezpłatnie w zestawie

Plan marketingu na cały rok na 1 kartce papieru

Ile razy zastanawiałeś się jak zaplanować marketing w firmie a tym bardziej jak to wydelegować czy  zautomatyzować.

Wartość: 297 PLN+
 Bezpłatnie w zestawie

Gotowy prosty do zastosowania Biznes Plan

Praktyka pokazuje, że firmy bez biznes planu często słabo działają lub nawet upadają. Czy TY masz dobry, prosty i skuteczny biznes plan?

Wartość: 297 PLN+
 Bezpłatnie w zestawie

Lista oprogramowania do automatyzacji

Wiesz, że możesz zautomatyzować większość procesów w firmie i obniżyć koszty pracowników? To prostsze niż myślisz.

Wartość: 297 PLN+
 Bezpłatnie w zestawie

Lista gotowych rozwiązań sklepów

Uruchomienie sklepu internetowego może kosztować kilkadziesiąt tysięcy złotych. Wiesz, że możesz, to zrobić dosłownie nawet za darmo?

Wartość: 297 PLN+
 Bezpłatnie w zestawie

Myślisz, że to dużo? Sprawdź to….

PLUS: Dożywotnia subskrypcja ECOM Plan + skrzynka z narzędziami i PDF dla E-Commerce

Mamy oddaną społeczność marketerów i przedsiębiorców takich jak Ty. Gdzie pomagamy im się rozwijać. Oto niektóre korzyści, które nasi członkowie otrzymują:

Dzisiaj w Tylko w Jednorazowej Ofercie dla Ciebie to wszystko w zestawie!

POSPIESZ SIĘ!
LIMIT POBIERAŃ TEGO PAKIETU NA JUŻ SIĘ KOŃCZY
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

TO NIE WSZYSTKO! W ZESTAWIE WIĘCEJ DARMOWYCH BONUSÓW!​

BONUS #1
Gotowy szablon Biznes Plan

BEZPŁATNIE

(CENA POZA PAKIETEM 97 PLN)

BONUS #2
Gotowy szablon Budżet firmowy

BEZPŁATNIE

(CENA POZA PAKIETEM 97 PLN)

BONUS #3
Szablon – Kalkulator wartości klienta

BEZPŁATNIE

(CENA POZA PAKIETEM 97 PLN)

BONUS #4
Szablon – Terminarz realizacji projektów

BEZPŁATNIE

(CENA POZA PAKIETEM 97 PLN)

CAŁKOWITA WARTOŚĆ
 

9970 PLN

SPRZEDAWANE NORMALNIE ZA:
 

970 PLN

Tyko Teraz TWOJA cena to:
 

17 PLN/ Lifetime

Co klienci mówią o BPG?

Poznaj strategie od doświadczonego stratega biznesowego i marketingowego

Przedsiębiorca od 2006 roku. Założone 5 firm w tym 3 spółki w poza Polską (2 w Azji). Absolwent studiów MBA. Współautor serii książek „Biblia e-biznesu”. Od 2007 roku zajmuje się sprzedażą, konsultingiem i doradztwem w E-commerce i IT. Pomagam wyjść na rynek międzynarodowy, rozwinąć biznes zdalnie dzięki spółkom i fintechom zagranicznym.

Wszystkie rozwiązania stosuje sam w praktyce.

Piotr Motyl

- Założyciel BPG Global i konsultant biznesowy

Masz pytanie?

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Nie. Zestaw narzędzi, jakie otrzymasz, jest w postaci formularzy szablonów i arkuszów Excel. Są to pliki do pobrania w spakowane zip. Zawierają obrazy i diagramami, kwestionariuszami, szablonami, skryptami itp.
Dostęp do nich uzyskasz w panelu klienta, gdy dokończysz zamówienie.

Ten format ma zapewnić, że informacje są jak najbardziej praktyczne. Coś, co masz zawsze pod ręką i możesz natychmiast znaleźć, udostępnić i podjąć działania.

Opcja instrukcji wideo w formie kursu i dostępu jest dostępna na kolejnej stronie.

Jeśli jesteś sprzedawcą internetowym, prowadzisz sklep Internetowy, lub pracujesz w branży e-commerce, to masz gotowe rozwiązania do zastosowania od zaraz w swoim biznesie. Wykorzystaj zestaw narzędzi i szablonów, aby zaoszczędzić czas i być bardziej efektywnym i zarobić więcej, skalując biznes i sprzedaż.zaoszczędzić czas i być bardziej efektywnym i zarobić więcej, skalując biznes i sprzedaż.

Tak, jest to idealne rozwiązanie dla istniejących firm i startupów. Strategia rozwoju to strategia kompleksowa od początku do końca. Korzystamy ze strategii i zasobów dla każdego startupu, któremu pomagamy i każdej firmy, którą sami zakładamy. Zawiera plan działań, listę priorytetów oraz strukturę i narzędzia, które pomogą Ci szybko rozpocząć konfigurację. I zapewni ci przyczepność, której potrzebujesz, bez konieczności inwestowania ogromnych pieniędzy. W rzeczywistości ta strategia umożliwia skalowanie działalności bez konieczności inwestowania z zewnątrz.

Absolutnie nie! Zdecydowanie daleko mi do „guru online” uczącym Cię, jak być trenerem online, który następnie będzie uczyć innych, jak być trenerem online! Ten świat (moim zdaniem) jest pomieszany i przesycony, i daje ludziom fałszywą nadzieję lub nierealistyczne oczekiwania.

Zamiast tego dzielę się taktykami, których używam i których możesz używać do budowania i skalowania rzeczywistego biznesu online. Od produktów informacyjnych, e-commerce, subskrypcji, SaaS, lead gen itp.

Jeśli jesteś firmą o ugruntowanej pozycji, zarabiającą miliony dolarów… wykorzystaj strategię i zasoby jako listę kontrolną, aby upewnić się, że robisz wszystko, co musisz, aby przejść na wyższy poziom.

Dojście do 100 000 PLN mocno różni się od sytuacji, gdy musisz przejść do 10 lub 100 milionów PLN. Więc używaj tych narzędzi, aby upewnić się, że Twój zespół jest na szczycie, a więc Twój zespół ma więcej zasobów, aby uzyskać więcej wyników w krótszym czasie. Zapewni to Twojej firmie strategię skalowania i narzędzia do tego.

Jeśli jesteś sprzedawcą lub przedsiębiorcą, to prawdopodobnie będziesz miał pewien poziom umiejętności technicznych lub przynajmniej znasz się na większości produktów typu Excel i Word, lub SaaS. Jeśli  jednak nie, ale jeśli naprawdę brakuje jakiejkolwiek wiedzy, stworzyliśmy strategię z informacjami i zasobami bez bycia technicznym geniuszem i bez wydawania dużych pieniędzy na zespół technologiczny lub usługi itp.

Pokażemy Ci gotowe narzędzia i oprogramowanie, z którego możesz korzystać, oraz linki do pomocnych artykułów, filmów i innych zasobów. Jeśli opanowanie prostych taktyk i strategii marketingowych.

Tego sposobu tu nie znajdziesz! Zastrzeżenie jest takie, że kiedy widzisz te nagłówki i te strony docelowe, dzieje się tak dlatego, że jest to klasyczna technika sprzedaży. To stwierdzenie domina, które sprawia, że czytelnik myśli, że po prostu musi kupić ten produkt, ponieważ jest to nowa okazja i nie ma nic w tym rodzaju. Jest sprytny i dla niektórych działa, ale w wielu przypadkach jest też nadużywany i niewłaściwie używany, co prowadzi do zmniejszenia wiarygodności, nierealistycznych oczekiwań i fałszywej nadziei. Nie zobaczysz nas z Lamborghini w reklamach na YouTube lub Facebooku, przechwalających się tym, ile zarabiamy. To nie w naszym stylu!

SCEPTYCZNY? BRZMI ZA DOBRZE, BY BYŁO PRAWDZIWE?

Dlaczego?

Być może zastanawiasz się, dlaczego dajemy to wszystko za 17 PLN, które są warte tysiące złotych i gdzie jest haczyk?. Prawda jest taka, że rozdajemy je nawet za darmo naszym obecnym klientom.

Płacisz tylko 17 PLN, bo jak za coś zapłacisz nawet kilka PLN, to jest szansa, że sprawdzisz materiały, a efektem ubocznym jest, że może znajdziesz chociaż jeden dobry pomysł na udoskonalenia swojego biznesu, że my odzyskamy koszty reklamy i obsługi.

Kolejnym powodem, dla którego dajemy to w takiej znikomej cenie, jest to, że chcemy, aby coraz więcej ludzi odniosło korzyści z czegoś, co stworzyliśmy przez lata i dołączyło do naszej społeczności, w której pomagamy sobie nawzajem, a nie tylko je sprzedajemy.

Więc podejmij teraz akcję, zanim zniknie. Na zawsze!

Zamów Teraz swój cały zestaw narzędzi!

Oferta jest jednorazowa i zniknie po zamknięciu strony

Dane płatnościTwoje zamówienie

ProduktKwota
ECOM Plan na Start + Materiały PDF  × 1 597 
Kwota597 
Łącznie597 
Plan działania (Checklista wideo - krok po kroku)
- Gotowe Rozwiązania
- Przykłady z życia
- Najlepsze praktyki,
- Gotowe szablony.
  • Płatność realizowana i chroniona przez STRIPE Polska

Twoje dane osobowe są chronione zgodnie z polityka prywatności.

shipping

Natychmist u ciebie na mailu

calendar

Bezterminowa aktualizacja materiałów

box

30 Dniowa gwarancja satysfakcji

darek

Świetne strategie i materiały!

5/5

Bardzo polecam, świetnie zoptymalizowany program dla wszystkich którzy chcą rozwijać swoją firmę w e-biznesie jak i zoptymalizować czas pracy oraz wydajność firmy

www.flowerfish.pl

Dariusz Tomasiak

Gotowe rozwiązania!

4.5/5

Polecam BPG i Piotra z czystym sumieniem każdemu kto by chciał otworzyć czy też przenieść swój e-biznes na wyższy level. Jest to człowiek z dużym doświadczeniem w tworzeniu i optymalizacji biznesów online, jak również marketingu i sprzedaży.

www.uibundle.com

Robert Licau

Wszystko w jednym!

4.5/5

Dużo pomógł mi, gdy wypuszczałem swój pierwszy produkt cyfrowy, doradzał zarówno przy kreacji marki jak i sposobach przekazywania wiedzy. Jako człowiek ma kilka wad (lubi zupy kokosowe i lody z KFC). Jako biznesmen i edukator wad nie posiada.

www.jasonhunt.media

Tomasz Tomczyk

Pamiętaj, że wszystkie informacje w ofercie są prywatną opinią autora. Staramy się zapewnić najwyższą jakość usług i przekazywanych informacji, nie bierzemy jednak żadnej odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Czytelnik musi rozumieć, że prowadzenie biznesu wiąże się z ryzykiem. Efekty w przedstawiane w ofercie są nietypowe i nie zapewniamy, że uzyskasz takie same lub zbliżone efekty. Twoje wyniki w biznesie zależą od wielu czynników np. od Twojego doświadczenia, rynku, branży, niszy i zasobów, poziomu zaufania klientów, marki itp. Może to oznaczać, że możesz mieć znacznie lepsze lub znacznie gorsze (lub nie mieć żadnych wyników). Wyłączam jakąkolwiek odpowiedzialność za wykorzystanie tych informacji.

2012-2023 Wszelkie prawa zastrzeżone  – BPG Global LTD

Zapisz się na Newsletter

Dołącz do społeczności BPG e-przedsiębiorców. Poznaj w praktyce korzyści jakie daje zdalna firma, rynek międzynarodowy, firmy OFFShore, konta zagraniczne, a także zmiana rezydencji podatkowej.

00
Months
00
Days
00
Hours
00
Minutes
00
Seconds

GDZIE  WYSŁAĆ LINK MATERIAŁÓW ?

31465
00
Months
00
Days
00
Hours
00
Minutes
00
Seconds

Dostęp do materiałów kończy się za:

GDZIE  WYSŁAĆ LINK MATERIAŁÓW ?

31469
00
Months
00
Days
00
Hours
00
Minutes
00
Seconds

Dostęp do materiałów kończy się za:

GDZIE  WYSŁAĆ LINK MATERIAŁÓW ?

31473
00
Months
00
Days
00
Hours
00
Minutes
00
Seconds

Dostęp do materiałów kończy się za:

Zapisz się na Newsletter

Dołącz do społeczności BPG e-przedsiębiorców. Poznaj w praktyce korzyści jakie daje zdalna firma, rynek międzynarodowy, firmy OFFShore, konta zagraniczne, a także zmiana rezydencji podatkowej.

00
Months
00
Days
00
Hours
00
Minutes
00
Seconds

Załóż konto i otrzymaj bezpłatne członkostwo na całe życie.

Zobacz dodatkowe matreiały wideo

Dołącz do społeczności BPG e-przedsiębiorców. Poznaj w praktyce korzyści jakie daje zdalna firma, rynek międzynarodowy, firmy OFFShore, konta zagraniczne, a także zmiana rezydencji podatkowej.

00
Months
00
Days
00
Hours
00
Minutes
00
Seconds

Załóż konto i otrzymaj bezpłatne członkostwo na całe życie.

Zobacz dodatkowe matreiały wideo

Dołącz do społeczności BPG e-przedsiębiorców. Poznaj w praktyce korzyści jakie daje zdalna firma, rynek międzynarodowy, firmy OFFShore, konta zagraniczne, a także zmiana rezydencji podatkowej.

00
Months
00
Days
00
Hours
00
Minutes
00
Seconds

Załóż konto i otrzymaj bezpłatne członkostwo na całe życie.

Zobacz dodatkowe matreiały wideo

Dołącz do społeczności BPG e-przedsiębiorców. Poznaj w praktyce korzyści jakie daje zdalna firma, rynek międzynarodowy, firmy OFFShore, konta zagraniczne, a także zmiana rezydencji podatkowej.

00
Months
00
Days
00
Hours
00
Minutes
00
Seconds

Załóż konto i otrzymaj bezpłatne członkostwo na całe życie.

Stwórz Teraz swoje darmowe konto!

Dołącz do społeczności BPG e-przedsiębiorców. Poznaj w praktyce korzyści jakie daje zdalna firma, rynek międzynarodowy, firmy OFFShore, konta zagraniczne, a także zmiana rezydencji podatkowej.

00
Months
00
Days
00
Hours
00
Minutes
00
Seconds