Zdobywanie klientów jest umiejętnością, którą dzięki uzyskaniu odpowiedniej wiedzy i nabyciu doświadczenia możemy posiąść, tak jak nauczyliśmy się wiązać buty czy jeździć na rowerze. Jednak jest na to temat związany z pieniądzmi i przez to możemy znaleźć w sieci dużo materiałów online o tym jak docierać do większej grupy kupujących i co zrobić, aby im sprzedać. Niestety ilość nie idzie w parze z jakością, a oglądając kiepskie filmiki można się szybko zrazić. Abyś nie musiał spędzać godzin na selekcji wartościowych materiałów przygotowałem dla Ciebie wybór 5 wartościowych filmów na których możesz poznać wiedzę od autentycznych praktyków biznesu.

Jak z nich najlepiej skorzystać?

  1. Oglądaj je w zalecanej kolejności
  2. Podczas oglądania wynotowuj koncepcje oraz swoje przemyślenia, które możesz zastosować do swojego biznesu
  3. Jeśli którymś z filmów znajdziesz bardzo dużo koncepcji do zastosowania to obejrzyj go jeszcze raz oraz później po jakimś czasie. Wielokrotnie zaskakiwało mnie ile nowych treści odnajdywałem w obejrzanych już filmach, gdy oglądałem je ponownie.

„Skuteczne pozyskiwanie klientów na swoje produkty/usługi”

Na początku polecam Ci jeden z odcinków serii „Na skrzydłach biznesu”. Całość trwa tylko 13 minut, a zawiera w sobie rozmowy z właścicielami sklepu internetowego zwierzakowo.pl, Komputronik oraz kilka słów od Tomasza Frontczaka, autora wielu książek na temat skutecznego marketingu w Internecie i właściciela firmy MaxRoy.


Jeśli nie działa u Ciebie podgląd to film znajdziesz tutaj.

Marcin Osman- „Najpierw klient

Kolejnym filmem do obejrzenia jest wystąpienie Marcina Osmana w którym przedstawia swoją filozofię angażowania się w nowe projekty i zdobywania dla nich klientów. Obejrzenie tego materiału ustrzeże Cię przed popełnieniem olbrzymiego błędu na początku biznesu.


Jeśli nie działa u Ciebie podgląd to film znajdziesz tutaj.

Piotr Ryszard Michalak „Zwiększyć Sprzedaż

Film Piotra Michalaka pozwoli Ci wyłapać odpowiedni sposób myślenia, dzięki któremu skupisz się na potrzebach klienta oraz będziesz miał odpowiednie nastawienie do sprzedaży. Polecam również ze względu na przykład rozmowy handlowej.


Jeśli nie działa u Ciebie podgląd to film znajdziesz tutaj.

Adam Pioch „Zbudowanie procesu relacji z klientem”

Zdobycie nowego klienta jest od 3 do 15 razy droższe niż żeby istniejący klient kupił ponownie. Jak to zrobić aby zbudować dobre relacje? Zobacz wykład Adama Piocha na ten temat.


Jeśli nie działa u Ciebie podgląd to film znajdziesz tutaj.

Jak to robić dobrze w Internecie, czyli nagranie Pawła Danielewskiego…

„Jak rozdając bezpłatne próbki zdobyć tysiące Klientów do Twojego biznesu?”

Jako ostatni film z cyklu polecam Ci wysokiej wartości film Pawła Danielewskiego dotyczący zdobywania klientów w Internecie. Bardzo dobry materiał na start.


Jeśli nie działa u Ciebie podgląd to film znajdziesz tutaj.[/sociallocker]

GOTOWE BEZPŁATNE CHECKLISTY

5 praktycznych e-booków w bonusie

PONAD 100 STRON ROZWIĄZAŃ

JAK W 12 KROKACH URUCHOMIĆ NOWY BIZNES LUB ZAUTOMATYZOWAĆ ISTNIEJĄCY - ZYSKASZ WOLNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ I WOLNY CZAS [PRAKTYCZNE PRZYKŁADY]