Wolność finansową dzięki nieruchomościom można uzyskać na różne sposoby. Tak samo jak różnią się drogi do zdobycia kapitału początkowego. Sławek Muturi zarabiał na inwestycje dzięki pracy w korporacjach. Inaczej wyglądała ścieżka kolejnego z naszych prelegentów – Jerzego Sempowicza, który również jest rentierem, a na konferencji #EventBPG opowie o łączeniu e-biznesów z konwencjonalnymi.

Jerzy jest przedsiębiorcą z 24 letnim stażem umiejętnie łączącym tradycyjny biznes oparty na dawnych technologiach i wartościach z nowoczesnością. Stąd temat jego wystąpienia na #EventBPG.

Właściciel hurtowni zegarmistrzowskiej oraz inwestor w systemy internetowe oraz nieruchomości.
Pasjonat chemii, fizyki, fotografii, elektroniki, budownictwa oraz wolności finansowej.
Ukończył wiele szkoleń z dziedziny finansów oraz inwestowania w nieruchomości.
Zdobywał wiedzę między innymi na szkoleniach Michała Koniecznego, Pawła Krzyworączki, Daniela Bossy czy Pawła Danielewskiego. PLATYNOWY ABSOLWENT Edukacji Inwestowania w Nieruchomości Piotra Hryniewicza.

Wykładowca w szkole ASBIRO na kursie podstawowym, ASBIRO MBA NIERUCHOMOŚCI, Zjadów Inwestorów Piotra Hryniewicza, Kontestcampu, Nieruchomościowca czy organizacji Mieszkanicznik.

Specjalizuje się w niekonwencjonalnym podejściu do tematu i oddłużeniach nieruchomości.
Pracuje jako negocjator bankowy. Pomaga inwestować innym.

GOTOWE BEZPŁATNE CHECKLISTY

5 praktycznych e-booków w bonusie

PONAD 100 STRON ROZWIĄZAŃ

JAK W 12 KROKACH URUCHOMIĆ NOWY BIZNES LUB ZAUTOMATYZOWAĆ ISTNIEJĄCY - ZYSKASZ WOLNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ I WOLNY CZAS [PRAKTYCZNE PRZYKŁADY]