Jeden z najciekawszych Polaków, spośród tych którzy wybrali Tajlandię jako swoje miejsce na życie. Osiągnął duże sukcesy w Polsce, a potem na arenie międzynarodowej. Poznajcie kolejnego prelegenta #EventBPGKrzysztofa Króla.

Krzysztof zaczynał od sprzedaży na allegro ok roku 2002. Na początku kilku przedmiotów, a potem sprzedając kilkadziesiąt płyt winylowych odkupionych od znajomego za 2 zł od sztuki. Takie niepozorne początki były wielu biznesów otwartych w ciągu następnych kilkunastu lat przez Krzysztofa.

Kilka liczb opisujących Krzysztofa Króla:

  • 43 – najwięcej zatrudnianych pracowników
  • 9 wydanych książek
  • 120 wizyt w mediach
  • 11 lat coachingu
  • 35 wydanych płyt dvd
  • 25 000 sprzedanych przedmiotów przez Internet

Mieszkając jeszcze w Polsce prowadził biznes eventowy: cykl imprez „Are you single?” oraz duże imprezy m.in. największa nielegalna „Spring Break” na około 5000 ludzi (szczegóły w audycji Kontestacji w rozmowie Krzysztofa z Kamilem Cebulskim). Poza tym założył szkołę relacji damsko-męskich Perfect Dating.

Natomiast w Tajlandii osiągnął duży sukces związany z aplikacją Lingling, która był m.in. preinstalowana na tabletach Samsunga. W tym momencie prowadzi tam firmy związane z produkcją tabletów edukacyjnych i tworzenia aplikacji.

Ponadto zajmuje się wynajmem mieszkań w Polsce i w Tajlandii (przez serwis AirBnb) oraz projektem Wyzwanie90dni/Akademia Biznesu. W tym momencie edukacja jest priorytetem Krzysztofa.

Krzysztof Król w programie „Pytanie na śniadanie”

Podczas konferencji #EventBPG Krzysztof opowie o planowaniu e-biznesu na rynek globalny. Jego doświadczenia gwarantują dużą ilość praktycznych i wartościowych informacji np. na temat założenia biznesu w Tajlandii.

Jeśli wybierasz się do Bangkoku i nie masz jeszcze biletu na konferencję to skorzystaj z obniżonej ceny do końca września! Możesz to zrobić tutaj.

GOTOWE BEZPŁATNE CHECKLISTY

5 praktycznych e-booków w bonusie

PONAD 100 STRON ROZWIĄZAŃ

JAK W 12 KROKACH URUCHOMIĆ NOWY BIZNES LUB ZAUTOMATYZOWAĆ ISTNIEJĄCY - ZYSKASZ WOLNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ I WOLNY CZAS [PRAKTYCZNE PRZYKŁADY]