“Ojciec remarketingu w Polsce” – jak kiedyś sam o sobie usłyszał, dzięki wprowadzeniu, prawdopodobnie jako pierwszy w kraju, internetowego narzędzia do remarketingu – Frool. Od tamtej pory Łukasz Marczewski buduje swoje Biznesy Ponad Granicami.

Doświadczenie z budowania swoich biznesów stara się przekazywać na co dzień, w co raz liczniejszych wykładach, gdzie opowiada o psychologii sprzedaży, skutecznej reklamie czy rozwiązaniach, które zwiększają ilość klientów przy niezmienionym ruchu.

Doświadczenie Łukasza jest wcale niemałe, ponieważ sam projekt Frool objął swoim zasięgiem już około 13 000 000 ludzi w Polsce (⅓ Polski!) a ilość klientów można liczyć setkami. Aktywny, tak jednym słowem można by określić Łukasza. Oprócz projektu szkoleniowego lukaszmarczewski.pl równolegle rozwija

Frool.pl

LeadPRO.pl

paczkimikolajkowe.pl

W tym roku planuje otwarcie projektu zaradniki.pl, ale o tym pewnie więcej dowiesz się na miejscu, w Bangkoku i na wyspie Koh Chang:)

Namiętnie chłonie wszelką wiedzę z zakresu big data, marketingu, psychologii, ludzkich zachowań oraz badań nad mózgiem oraz wszystko wdraża w życie osiągając dla siebie i swoich klientów bardzo intrygujące wyniki w pozyskiwaniu klientów.

Przykładowe liczby Łukasza:

57% – tyle osób zostawia email na stronie lukaszmarczewski

94% – 94 osoby na 100 wchodzących zostawiały swojego emaila na stronie lądowania

3 – grosze, za tyle udało mi się pozyskiwać e-maile w płatnych kampaniach

10 – razy większa sprzedaż na sklepie jednego z klientów

Dzięki doświadczeniu w tworzeniu stron i sklepów Łukasz optymalizuje także projekty internetowe i kampanie, aby sprzedawały i pozyskiwały więcej klientów przy tym samym ruchu. W Bangkoku na konferencji #EventBPG usłyszysz o tym, jak pozyskiwać klientów z internetu do Swojego Biznesu Ponad Granicami. Do zobaczenia!

GOTOWE BEZPŁATNE CHECKLISTY

5 praktycznych e-booków w bonusie

PONAD 100 STRON ROZWIĄZAŃ

JAK W 12 KROKACH URUCHOMIĆ NOWY BIZNES LUB ZAUTOMATYZOWAĆ ISTNIEJĄCY - ZYSKASZ WOLNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ I WOLNY CZAS [PRAKTYCZNE PRZYKŁADY]