Budowę każdego przedsięwzięcia trzeba oprzeć na solidnych fundamentach. Jednym z kluczowych elementów budowy biznesu opartego na możliwościach cyfrowego świata jest jednoczesne zabezpieczenie się przed jego zagrożeniami. Dlatego zarówno w „Biblii e-biznesu 2”, a także podczas jej światowej premiery na #EventBPG nie mogło zabraknąć specjalisty z tej dziedziny – Marcina Pieleszka.

Marcin jest twórcą projektu easyITsecurity.pl, przybliżającego w sposób przystępny wiedzę z dziedziny bezpieczeństwa technologii IT.  EasyITsecurity.pl to konsultacje i szkolenia stacjonarne oraz elektroniczne pozwalające zmniejszyć do minimum ryzyko biznesowe wykorzystania narzędzi IT. Marcin posiada 19 letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia różnego rodzaju programów edukacyjnych, na różnych szczeblach kształcenia. Dydaktykę zawsze łączy z praktyką.

Z technologiami IT związał swoją drogę zawodową prowadząc firmę wdrożeniową, pracując jako informatyk, a następnie administrator systemów informatycznych (obecnie dużej grupy kapitałowej). Jest autoryzowanym inżynierem systemowym i trenerem technologii Microsoft (Microsoft Certified Trainer, MCSE, Microsoft Certified IT Professional, Microsoft Certified Solutions Associate). Prowadzi zajęcia na Uczelniach biznesowych oraz doradza w zakresie infrastruktury, narzędzi i bezpieczeństwa IT w firmach.

Chcesz skorzystać doświadczeń Marcina i innych doświadczonych przedsiębiorców? Zapisz się jak najszybciej na konferencję #EventBPG w Bangkoku.

GOTOWE BEZPŁATNE CHECKLISTY

5 praktycznych e-booków w bonusie

PONAD 100 STRON ROZWIĄZAŃ

JAK W 12 KROKACH URUCHOMIĆ NOWY BIZNES LUB ZAUTOMATYZOWAĆ ISTNIEJĄCY - ZYSKASZ WOLNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ I WOLNY CZAS [PRAKTYCZNE PRZYKŁADY]