Drugi dzień konferencji #EventBPG poświęcony był w całości Biblii e-biznesu 2. Była to jej Światowa Premiera. Dlatego dnia oddaliśmy scenę autorom książki, aby mogli rozszerzyć informacje zawarte w ich rozdziałach, a także odpowiedzieć na pytania czytelników.

Wszystko rozpoczęło się oczywiście od wystąpienia pomysłodawcy i głównego twórcy Biblii – Macieja Dutko poprzedzonego rozmową z Piotrem Motylem.

001dutkomotyl

W czasie wystąpienia Macieja mogliśmy poznać informacje zza kulis przy tworzeniu tak wymagającego projektu jak Biblia e-Biznesu 2, w którą zaangażowane było kilkadziesiąt osób.

002poletek

O dużych grupach ludzi opowiadał także Michał Połetek z serwisu PolakPotrafi. Dokładnie rzecz ujmując opowiedział nam o crowdfundingu w Polsce i o tym jak wykorzystać go do realizacji większych celów.

003crowdfunding

Kolejny prelegentem był Marcin Pieleszek. Współautor Biblii e-biznesu 2, który dostarczył swój rozdział jako pierwszy. Ta informacja jest niezbędna ze względu na specyfikę branży jaką zajmuje się Marcin, a jest nią bezpieczeństwo w sieci. Temu też poświęcone było wystąpienie na #EventBPG.

004pieleszek

Większość osób tworzących biznesy ponad granicami korzysta z dobrodziejstw spółek ltd, dlatego na naszej konferencji nie mogło zabraknąć największego polskiego autorytetu w tej dziedzinie Marka Niedźwiedzia, który odpowiedział na szereg pytań uczestników wydarzenia.

Zanim to nastąpiło miał trochę problemów z komputerem. Idealnie po wykładzie o bezpieczeństwie:)

005niedzwiedz

Po przerwie obiadowej wysłuchaliśmy prelekcji jednego z polskich specjalistów na temat Tajlandii, Dawida Starzykiewcza, który mieszka tu już od kilkunastu lat. Opowiedział nam o dropshippingu, którym zajmował się nawet wtedy gdy nie widział jak to się nazywa 🙂

009starzykiewicz

Drugi dzień konferencji zakończyło wystąpienie najpopularniejszego polskiego blogera Jasona Hunta, który opowiedział o skutecznym wykorzystaniu social media.

010hunt

GOTOWE BEZPŁATNE CHECKLISTY

5 praktycznych e-booków w bonusie

PONAD 100 STRON ROZWIĄZAŃ

JAK W 12 KROKACH URUCHOMIĆ NOWY BIZNES LUB ZAUTOMATYZOWAĆ ISTNIEJĄCY - ZYSKASZ WOLNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ I WOLNY CZAS [PRAKTYCZNE PRZYKŁADY]