Programy partnerskie – jak zacząć zarabiać nie posiadając strony?

Programy partnerskie są możliwością na zarabianie bez posiadania produktu.

Z tym stwierdzeniem się chyba każdy zgodzi, który poznał jakiekolwiek podstawy ich działania.

Jednak nie każdy zdaje sobie sprawę, że możesz z powodzeniem zarabiać na programach partnerskich nie posiadająć nawet swojej strony! Tak długo jak dostarczasz ruch na Twój link partnerski, a osoby trafiające tam dzięki Tobie dokonują zakupów. Tak Ty możesz zarabiać.

W tym artykule poznasz 7 sposób na to jak możesz zarabiać na programach partnerskich nie posiadając nawet strony.

  1. Filmy na youtube – tworząc wartościowe wideo w których polecisz jakiś program partnerski możesz liczyć, że odbiorcy zrewanżują się zakupem za jego pośrednictwem. Warunkiem jest oczywiście stworzenie czegoś angażującego i wprowadzającego pozytywną zmianę w życia widzów. Nie musisz koniecznie nagrywać swojej twarzy jesli masz z tym problem, bo Twój filmik może być tylko nagraniem z twojego pulpitu. W ten sposób możesz wytłumaczyć sposób działania danego programu i go zarekomendować.
  2. Social media – różne są potencjały. możesz wrzucić na profilu prywatnym, firmowym, jak i na grupie. Oczywiście zależy od to od Twoich zasięgów i dotarcia do osób zainteresowanych daną ofertą. Generalnie udostepnienie na Facebooku może być najszybszą bezkosztową formą na sprawdzenie popytu na dany produkt.
  3. Link w syngaturze na forum – choć fora wychodzą powoli z użytku to w wielu branżach mają wciąż istotne znaczenie. Będąc aktywnym członkiem takiej społeczności zdobywasz sympatię innych uczestników dyskusji, a także lepszą ekspozycję linku. Poza tym zamiast linku partnerskiego możesz ściągać w ten sposób ruch na landing page, na którym będziesz zbierał maile, aby prowadzić komunikację i sprzedaż cyklicznie.
  4. Zainwestuj w płatną reklamę – w tym przypadku potrzebne będą największe inwestycje, ale potencjał zysków jest również zdecydowanie większy. Najwięksi affiliate marketerzy na Świecie w ten sposób tworzą swoje kampanie. Tworzą i testują różne reklamy np. z użycie wideo, które kierują ruch na landing page, a potem komunikację email marketingu.
  5. Oferta współpracy – być może nie posiadasz prawie żadnych zasobów, czyli pieniędzy i zasięgu. Wciąż mógłbyś zarobić na programach partnerskich poprzez oferowanie swojej pomocy we wdrożeniu kampanii, która taki zasięg już posiada. Jeśli masz umiejętności marketingowe i zasoby kreatywności, to może wpadniesz na pomysł stworzenia unikalnej możliwości zarobkowej dla jakiegoś twórcy

Oczywiście każda z tych metod wymaga zaangażowania. Jeśli na Twoim koncie na YouTube będą tylko 2 filmy to prawdopobnie nie dasz rady również sprzedać żadnego produktu w programach partnerskich. Tak samo sygnatura w profilu na forum nie da żadnego efektu jeśli nikt jej nie zobaczy, bo nie będziesz tworzył nowych postów. Każda metoda zarabiania w Internecie wymaga zaangażowania. Mniejszego, większego, ale zawsze wymaga zaangażowania.

Dlatego weź się do pracy. Tylko zdeterminowane działanie jest dla Ciebie gwarantem rezultatu.

GOTOWE BEZPŁATNE CHECKLISTY

5 praktycznych e-booków w bonusie

PONAD 100 STRON ROZWIĄZAŃ

JAK W 12 KROKACH URUCHOMIĆ NOWY BIZNES LUB ZAUTOMATYZOWAĆ ISTNIEJĄCY - ZYSKASZ WOLNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ I WOLNY CZAS [PRAKTYCZNE PRZYKŁADY]